ДНЗ "Зернятко"

Користувачів: 0

Фізичне здоров’я є головною умовою духовного і морального здоров’я дитини. У період дошкільного дитинства закладається фундамент здоров’я, формуються життєво необхідні рухові навички, вміння, розвиваються важливі фізичні якості, що свідчить про необхідність правильного фізичного виховання, яке має сприяти оздоровленню і повноцінному розвитку дитини.
30.03.2018 року в ЗДО "Зернятко" Рашівської сільської ради, вихователь старшої групи Кириченко В.І.провела відкрите заняття з фізичного виховання за методикою М.М. Єфименка згідно річного плану, на тему "Мандрівка по слідах до весняного лісу". Діти відчули себе різними тваринами, комахами, відчули подих весняного лісу. Мандрівка до лісу дітям принесла велике задоволення!

Вихователі ЗДО "Зернятко" систематично, тісно співпрацюють з школою, батьками. У своїй роботі вони дотримуються принципу наступності, спадкоємності, перспективності у системі безперервної освіти.
23.03.2018року діти старшої групи разом із вихователем Харченко Л.В. здійснили екскурсію до школи. Вихованці нашого д/с познайомилися з майбутьньою вчителькою, відчули себе учнями, поспілкувалися з учнями 4 класу.
Діти отримали чудові, позитивні враження про школу!

• uCoz Manual
  • Official Template Store